Magnifique Et Paisible T2 Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles van 50 vierkante meter bevindt zich op 4 km van het LudiQ'Land en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.

    Binnen 15 minuten rjden weg van de 2-slaapkamer villa vinden gasten het Santonndorp, terwijl het geboortehuis van Marcel Pagnol binnen 20 minuten rijden ligt.

    De gesitueerde in Marseilles Magnifique Et Paisible T2 Villa kijkt ook uit over de tuin.

    Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken, evenals een eethoek buiten voor self-catering. Er zijn ook koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven beschikbaar in de keuken. Gasten kunnen dineren in Brasserie M, net om de hoek bij de 1-badkamer accommodatie. Vervoersmogelijkheden in de buurt zijn onder andere Les Quatre Saisons bushalte, op 250 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Licentienummer13211025986HT

    Kameropties bij Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles

    De gesitueerde in Marseilles Magnifique Et Paisible T2 Villa kijkt ook uit over de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Voorzieningen foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Faciliteiten foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Interieur foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Buitenkant foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Voorzieningen foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Voorzieningen foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Voorzieningen foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Kamer foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Wastafels foto Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in het vakantiehuis?
      Ja, een ingerichte keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in het vakantiehuis.
    • Zijn huisdieren toegestaan in de villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Magnifique Et Paisible T2 Villa?
      Gasten van Magnifique Et Paisible T2 Villa kunnen onder andere het Santonndorp (6 km), de La Reynarde 2) en het Domaine de la Font de Mai 4) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Magnifique Et Paisible T2 Villa Marseilles